Skip to main content

دکور برنامه بعضیها

مشخصات آگهی:

آگهی رایگان
  • خدمات چاپ و تبلیغات
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  •  تهران تهران
  • شهران _بالاتر ازفلکه دوم _پاساژمهدی _طبقه 3 اداری
  • 418 بازدید
  • قیمت : توافقی

تماس با صاحب آگهی

شماره تماس با صاحب آگهی
02144366936
آدرس ایمیل: ایمیل
توجه: هنگام تماس، حتما بگویید از وبسایت (تجارت 98 دات کام) تماس گرفته اید.

جزییات آگهی


دیزاین برنامه تلویزیونی بعضیها در مدت زمان ۱ روز کاری اجرا و نصب شد که خود یک رکورد بسیار خوب برای مجموعه آرسین دکور می باشد. ابعاد دیواره ها ۱ متر در ۳٫۵ متر می باشد. لوگوی برنامه بعضیها در وسط دکور در ابعاد ۲ متر در ۲ متر می باشد. با توجه به تقارن روز اجرای برنامه با ولادت امام علی(ع) تابلو امیرالمونین در ابعاد ۲ متر در ۲ متر ساخته شد. دیواره های طرفین،لوگوی برنامه بعضیها و تابلو امیرالمونین دکور از جنس فوم با دانسیته بسیار بالا می باشد. رنگ به کارگرفته شده در این دیواره ها به گونه ای می باشد که کمترین رفلکس و انعکاس را به دوربین ها داشته باشد.
در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.
جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.


دکور برنامه بعضیها – طراحی دکور همایش – دکوراسیون مراسم مذهبی – دکوراسیون برنامه زنده تلویزیونی – طراحی صحنه در تلویزیون – دکوراسیون برنامه تلویزیونی – دکور همایشات -طراحی دکور همایش و مراسمات – طراحی دکور تلویزیونی – طراحی دکوراسیون برنامه زنده تلویزیونی – طراحی دکور مذهبی – دکوراسیون همایش مذهبی – دکور برنامه زنده – طراحی و اجرای دکوراسیون مراسم مذهبی -طراحی صحنه در تلویزیون و تاتر – طراحی دکور برنامه تلویزیونی در محرم – دکور کنفرانس و همایش – آرسین دکور – دکوراسیون مراسم مذهبی سه بعدی – اجرای دکوراسیون برنامه زنده تلویزیونی – طراحی صحنه در تلویزیون – شرکت طراحی دکور همایش – دکور اتاق کنفرانس – دکور برنامه مذهبی – دکور صدا و سیما – شرکت طراحی صحنه در تلویزیون – دکوراسیون مراسم مذهبی – طرحی دکوراسیون برنامه زنده تلویزیونی – طراحی دکور همایش مذهبی – طراحی صحنه در تلویزیون – شرکت آرسین دکور

جزییات کوتاه آگهی

آیا شما میخواهید برای محصولات و خدمات خود، آگهی رایگان ارسال کنید؟

تبلیغات خودتان را به سایت تجارت 98 دات کام بسپارید.

ارسال آگهی در تجارت 98