Skip to main content

مشاوره درمانی

مشخصات آگهی:

آگهی رایگان
 • خدمات درمان و پزشکی
 •   44129920 -021
 • email
 •    تهران تهران
 • 105 بازدید
 • خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، رو به روی بیمارستان دی، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان آریا، طبقه پنجم واحد۱۹

جزییات آگهی

همه چیز را باور نکنید !!!

هر فکری که به ذهنتان خطور میکند، باور نکنید، تصور کنید روی پلی ایستاده اید که مشرف به بندر است. پشت سرتان دریایی بی انتها است و پیش رویتان تنگه باریکی وجود دارد که اسکله ها و ساختمان هایی با رنگ های شاد و سرزنده در اطرافش قرار گرفته اند. کمی جلوتر، تنگه پهن تر می شود و شما می توانید در آن فاصله باراندازهای کوچک بسیاری را ببینید. بعضی از این باراندازها خالی هستند و در برخی، قایق های ماهیگیری پهلو گرفته اند. سپیده دم است. در نیمه روشنای صبحگاه، قایق ها آماده حرکت به سمت دریا هستند. گروه ناهمگونی از قایق های ماهیگیری پت پت کنان از تنگه دور می شوند و از زیر پل می گذرند. بعضی از این قایق ها بزرگتر هستند و بعضی کوچک و شکننده به نظر می رسند. برخی از آن ها چوبی اند با بدنه پوست پوست شده به رنگ آبی، برخی دیگر سفید روشن اند و برخی دیگر فلزی با بدنه های زنگ زده.
وقتی قایق ها نزدیک می شوند، شما فقط یک ردیف قایق می بینید که به آرامی در حرکت اند. پنجره های کابین هایشان زیر نور صبحگاهی می درخشند و در یک لحظه نوری نارنجی ساطع می کنند.
این قایق ها افکار شما هستند که یکی پس از دیگری می آیند. برخی از آن بزرگتر و درخشنده تر از بقیه هستند. برخی از آن ها، قبل از این که از زیر پل بگذرند (پلی که شما روی آن ایستاده اید) بندرت توجه شما را به خود جلب می کنند. با این حال، بعضی از آن ها، چشم شما را می گیرند و توجه تان را جلب می کنند. آن ها صرفا یک رشته افکار هستند که اهمیتی بیشتر از سایر افکار ندارند. آن ها آشکار می شوند و خیلی کوتاه توجه شما را به خود معطوف می کند و سپس از تیررس توجه تان دور می شوند. افکارتان را مشاهده می کنید که به آرامی و گریزناپذیر مثل قایق های رنگ شده از جریان آگاهی تان خارج می شوند. همین که یک قایق می رود، قایق دیگر یا فکر دیگر، جای آن را می گیرد و سپس آن هم می رود. هیچ فکری مهم تر و معنادارتر از فکر دیگر نیست.
کار ذهن این است که فکر تولید کند. ذهن این کار را بی وقفه و سرسختانه انجام می دهد. برخی از افکار معنادار هستند و برخی از آن ها از معنای چندانی برخوردار نیستند. برخی از افکار به حل مشکلات منجر می شوند و برخی دیگر با ترس و اضطرابی که ایجاد می کنند، ما را زمین گیر می سازند. برخی از افکار به ما کمک می کنند تا کشتی زندگیمان را به پیش برانیم و برخی دیگر، ما را در انبوهی از خودسرزنشگری ها و نفرت از خویشتن، به گِل می نشانند.
افکارمان تنها یک دقیقه و آن هم فقط در سیناپس های مغزی وجود خارجی پیدا می کنند. در حالی که افکارمان از یک سریال کمدی نیز کمتر واقعی هستند، ولی ما آن ها را مثل اخبار، جدّی می گیریم و واکنش نشان می دهیم. ما به هر آن چه فکر می کنیم، باور داریم و همین امر، ریشه بسیاری از دردها و رنج هایمان بشمار می رود. وقتی به هر آن چه ذهن مان تولید می کند، باور داریم، درست مثل این است که در دامی گرفتار شده ایم.
گاهی باید قایق ها یا همان افکارمان را فقط نظاره گر باشیم. اجازه بدهید آن ها از زیر پل بگذرند و بروند. برای یک لحظه و خیلی کوتاه آن ها را تماشا کنید و اجازه بدهید تا ناپدید شوند. خورشید در حال بالا آمدن است. شعاع نور خورشید به امواج می خورد و رّد قایق ها بر روی آب تا لحظاتی می ماند و شما کم کم احساس مطبوعی را تجربه می کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی و همچنین درمان افسردگی،درمان وسواس فکری و... در غرب تهران به شماره های درج شده در صفحه نخست سابت دنیا رضایی مراجعه نمایید.

با تشکر
مرکز مشاوره و روانشناسی مهرآسا بهترین مرکز مشاوره غرب تهران

 • مشاوره درمانی

تماس با صاحب آگهی

شماره تماس با صاحب آگهی
44129920 -021
آدرس ایمیل: ایمیل
توجه: هنگام تماس، حتما بگویید از وبسایت (تجارت 98 دات کام) تماس گرفته اید.

جزییات کوتاه آگهی

 • شناسه کاربری: 1227
 • شناسه آگهی: 2627
 • تلفن: 44129920 -021
 • آدرس ایمیل: email
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶

آیا شما میخواهید برای محصولات و خدمات خود، آگهی رایگان ارسال کنید؟

تبلیغات خودتان را به سایت تجارت 98 دات کام بسپارید.

ارسال آگهی در تجارت 98