Skip to main content

ثبت برند قارچ چه ویژگی هایی دارد؟

مشخصات آگهی:

آگهی رایگان
  • خدمات متفرقه
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
  •  تهران تهران
  • میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 4
  • 276 بازدید
  • قیمت : 0 تومان

تماس با صاحب آگهی

شماره تماس با صاحب آگهی
88880006
آدرس ایمیل: ایمیل
توجه: هنگام تماس، حتما بگویید از وبسایت (تجارت 98 دات کام) تماس گرفته اید.
  • ثبت برند قارچ چه ویژگی هایی دارد؟

جزییات آگهی

قارچ منبع عظیمی از پروتئین است که بخش اعظمی از پروتئین های مورد نیاز بدن انسان را تامین می کند ، این پدیده باعث افزایش مصرف قارچ شده است و مردم با آگاهی بیشتر از فواید آن به مصرف آن رو آورده اند.

با گسترش فرهنگ مصرفی در جامعه ما ، میزان علاقه مندی نسبت به ثبت برند قارچ افزایش یافته است. ثبت برند قارچ مستلزم آگاهی و دقت بالایی است و فرد متقاضی باید با نحوه انتخاب نام تجاری مناسب با نوع فعالیت شرکت یا سازمان خود، روش صحیح تکمیل اظهارنامه علامت و همچنین انتخاب طبقات کالا و محصولات مورد نیاز خود آشنایی کامل داشته باشد. برای شروع فعالیت در این زمینه، اخذ کارت بازرگانی، جواز تاسیس صنایع یا پروانه کسب الزامی است.
بنا به اهمیت موضوع، در این مقاله به توضیح بیشتر راجع به ثبت برند قارچ می پردازیم. شایان ذکر است، علاقه مندان می توانند در صورت نیاز به هرگونه مشاوره رایگان در این رابطه با همکاران ما در ثبت شرکت کارا تماس حاصل نمایند.

چه اشخاصی می توانند نام و نشان تجاری (لوگو) خود را به ثبت برسانند ؟
هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی (شرکت یا فرد) مدارکی دال بر تولید-توزیع-بسته بندی-خرید و فروش و یا واردات و صادرات کالا) و یا مدارکی جهت فعالیت در زمینه خدماتی خاص داشته باشد می تواند در همان زمینه تقاضای ثبت نام و لوگوی خود را بدهد.

کدام علائم تجاری قابلیت ثبت دارند ؟
در کشور ما ، وفق بند الف و ب ماده 30 قانون جدید ثبت علائم مصوب 1386 ، تنها ثبت علائمی پذیرفته است که قابل روئت باشد و ثبت علائم تجاری صوتی ، بوها یا طعم های مختلف و هر گونه علائم غیر قابل روئت پذیرفته نیست.
بر اساس ماده ی 32 قانون ثبت اختراعات ،طرح های صنعتی و علائم تجاری در ایران (مصوب 1386 هجری شمسی) علامت در موارد زیر قابل ثبت نیست:


تماس با ما:
02188880006
sabtkara@gmail.com
میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 4
https://kararegister.com

جزییات کوتاه آگهی

آیا شما میخواهید برای محصولات و خدمات خود، آگهی رایگان ارسال کنید؟

تبلیغات خودتان را به سایت تجارت 98 دات کام بسپارید.

ارسال آگهی در تجارت 98