Skip to main content

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

مشخصات آگهی:

آگهی رایگان
  • کامپیوتر و اینترنت شبکه و مخابرات
  •   88205668
  • email
  •    تهران تهران
  • 71 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • ولیعصر- بالاتر از میرداماد- قبادیان غربی- پلاک11- واحد14

جزییات آگهی

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4
  • انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

تماس با صاحب آگهی

شماره تماس با صاحب آگهی
88205668
آدرس ایمیل: ایمیل
توجه: هنگام تماس، حتما بگویید از وبسایت (تجارت 98 دات کام) تماس گرفته اید.

آیا شما میخواهید برای محصولات و خدمات خود، آگهی رایگان ارسال کنید؟

تبلیغات خودتان را به سایت تجارت 98 دات کام بسپارید.

ارسال آگهی در تجارت 98