Skip to main content

فروش چسپ کاشت آرماتور ABA BOND RA 500 - کاشت میلگرد (مقاوم سازی)

مشخصات آگهی:

آگهی رایگان
 • خدمات خدمات شرکت ها و پیمانکاری ها
 •   09188332314-09188300
 • email
 •    کرمانشاه کرمانشاه
 • 281 بازدید
 • کرمانشاه - بلوار نوبهار - پایین تر از میدان مرکزی - کوی 138 - فرعی اول پلاک 28 - مهندس احمدی پور 09188332314

جزییات آگهی

ABABOND RA-500 چسب کاشت میلگرد
تعریف مقاوم‌ سازی سازه برگرفته از اصل چهارم استاندارد EN 1504 عبارت است از بهره گیری از سیستم ها و محصولاتی که ظرفیت باربری سازه بتنی را افزایش داده و یا بازیابی کنند. به عبارت دیگر هرگاه بر اساس محاسبات، طراحی یا شرایط اجرایی و کاربری، نیاز به افزایش ضخامت یا مسلح سازی المان های مختلف یک سازه بتنی (فونداسیون، تیر، ستون یا دیوارهای برشی) از طریق برقراری ارتباط بین سازه بتنی موجود با لایه ها یا المان های بتنی مسلح خارجی باشد، استفاده از انکرهای شیمیایی ضرورت پیدا میکند. به منظور ایجاد پیوند مناسب بین بتن و میلگرد، چسب های کاشت میلگرد( خمیر کاشت میلگرد ) با ویژگی های متفاوتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که بسته به شرایط کاربری و معیارهای پذیرش مورد نظر، بالاترین راندمان فنی و اقتصادی در کنار سهولت اجرا را بدست دهد. راه حل قطعی توصیه شده توسط متخصصین شرکت آبادگران ماده کاشت ABABOND RA-500 می‌باشد.ABABOND RA-500 یک ماده دو جزئی با بنیان رزین های اپوکسی اصلاح شده با کارایی بسیار بالا جهت کاشت میلگرد و انکر بولت داخل بتن است. نوع ویژه رزین و هاردنر استفاده شده در ساختار این چسب باعث می‌شود تا زمان کارپذیری آن حتی در دماهای زیاد، طولانی باشد. این چسب تحمل بارگذاری بسیار زیادی داشته و در انواع عملیات سنگین مهندسی قابل استفاده است.ABABOND RA-500 مقاومت های چسبندگی و مکانیکی بسیار زیاد بدست داده و امکان کاشت میلگرد در بتن‌های متداول و سبک و محافظت از آنها در برابر خوردگی و زنگ‌ زدگی را فراهم می‌نماید.

این ماده دارای تحمل بارگذاری بسیار زیاد، مقاومت شیمیایی عالی و اجرای سریع و آسان است. نوع بسته بندی این ماده برای سهولت اختلاط اجزا، دقت و صحت اجرا به صورت کارتریج دوقلو طراحی و ساخته شده است.از چسب کاشت (خمیر کاشت میلگرد) ABABOND RA-500 به منظور كاشت میلگرد و انكربولت، چسباندن مقاطع فلزی به بتن و سنگ و آجر و همچنین نصب و ثابت‌سازی قطعات استفاده می‌شود.ماهیت بنیان شیمیایی ABABOND RA-500 به نحوی است که در مقایسه با سایر موارد متداول مانند بنیان پلی استر و وینیلاستر، بیشترین مقاومت چسبندگی و مکانیکی را بدست داده به نحوی که در عملیات سنگین مهندسی پرکاربرد می‌گردد . علاوه بر آن زمان انبارداری این مواد حتی در دماهای زیاد طولانی تر بوده و به شرایط اجرایی وابستگی کمتری دارند. به عبارت دیگر با فرض بروز کاستی هایی در حین اجرای چسب کاشت، استفاده از بنیان اپوکسی در قیاس با موارد ذکر شده منجر به حصول نتایج بهتری خواهد شد.
روش مصرف چسب کاشت میلگرد ABABOND RA-500
مقدار مصرف

مصـــرف POWER PLAST-RM از طريق آزمايش های كارگاهي مشخص خواهد شد اما بسته به طرح اختلاط بتن (اندازه و نوع مصالح سنگی، عیار سیمان، نسبت آب به سیمان، دمای هوا و نحوه ساخت ) مقدار مصرف حدود 0.3 تا 0.9 درصد وزن سيمان و مواد جایگزین سیمان مصرفي خواهد بود.

تغییر مقدار مصرف

مصرف کمتر یا بیشتر از محدوده مجاز این ماده افزودنی فقط با مجوز کارشناسان تکنولوژی بتن شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران امکان پذیر مي باشد. در صورت مصرف همزمان چند ماده افزودنی بتن حتماً با دفتر فنی شرکت آبادگران تماس حاصل بفرمایید. روش مصرف می تواند با بخش کوچکی از آب اختلاط بتن مخلوط گشته و به بتن اضافه گردد. می تواند به مخلوط آماده بتن افزوده شود و پس از اختلاط کامل عمل بتن ریزی آغاز گردد. توزین مواد افزودنی بتن باید به صورت دقیق انجام پذیرد. این ماده افزودنی را می توان در زمان ساخت بتن به بچینگ و یا بتن آماده در تراک میکسر اضافه نمود.

خواص و اثرات چسب کاشت میلگرد ABABOND RA-500
چسبندگي بسيار زياد به بتن و میلگرد
امكان كاشت میلگرد در بتنهاي سبك
زمان کارپذیری طولانی حتی در دمای زیاد
محافظت از میلگرد و انكربولت در برابر خوردگي و زنگ زدگي
سخت شدن بدون تغییر حجم و ایجاد فشار بر روی بتن
تحمل بارگذاری بسیار زیاد
مقاومت شیمیایی عالی
فاقد حلال و مواد آلی فرار
اجرای سريع و آسان
مـوارد کـاربرد چسب کاشت میلگرد ABABOND RA-500
كاشت میلگرد، انكربولت و ...
چسباندن مقاطع فلزی به بتن، سنگ، آجر و ...
نصب و ثابت سازي قطعات
مـشخصات فیزیکـی و شیمیایی چسب کاشت میلگرد ABABOND RA-500
رنگ: قرمز
زمان گیرش اولیه (ساعت): 8
زمان خشک شدن کامل (روز): 7
مقاومت فشاري [پس از 7 روز] (N/mm2): 80)
مقاومت خمشي[پس از 7 روز] (N/mm2): 40)
مقاومت كششي[پس از 7 روز] (N/mm2): 20)
چسبندگی به بتنN/mm2) : >3) (بیش از نیروی پیوستگی بتن)
 • فروش چسپ کاشت آرماتور ABA BOND RA 500 - کاشت میلگرد (مقاوم سازی)

تماس با صاحب آگهی

شماره تماس با صاحب آگهی
09188332314-09188300
آدرس ایمیل: ایمیل
توجه: هنگام تماس، حتما بگویید از وبسایت (تجارت 98 دات کام) تماس گرفته اید.

جزییات کوتاه آگهی

 • شناسه کاربری: 1732
 • شناسه آگهی: 3815
 • تلفن: 09188332314-09188300
 • آدرس ایمیل: email
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹

آیا شما میخواهید برای محصولات و خدمات خود، آگهی رایگان ارسال کنید؟

تبلیغات خودتان را به سایت تجارت 98 دات کام بسپارید.

ارسال آگهی در تجارت 98